NX CAM yazılımı üretkenliğinizi nasıl artırabilir?

Tek, kapsamlı bir bilgisayar destekli üretim (CAM) yazılımı kullanarak tüm parça üretim sürecinizi dönüştürün.

NX CAM yazılımı, gelişmiş takım yolu teknolojilerini ve entegre G kodu odaklı simülasyonu kullanarak NC programlamayı otomatikleştirmeye, işlemeyi hızlandırmaya ve yüksek hassasiyetli parçalar üretmeye yardımcı olur.

NX CAM'in dijital üretime yönelik daha geniş çözümümüze kusursuz entegrasyonuyla bir adım önde olun. 3D baskı, robot teknolojisi, üretim hattı tasarımı ve daha fazlasına yönelik bir dizi yazılımla gelişen endüstri ihtiyaçlarını karşılayın.

Siemens NX CAM yazılımının Temel Avantajları

90%

azaltılmış programlama süresi

Zamandan tasarruf etmek ve süreçleri standartlaştırmak için özellik tabanlı işleme ve modern etkileşimli teknikleri kullanarak NC (sayısal kontrol) programlamayı otomatikleştirin.

60%

daha kısa işleme çevrimleri

Talaş kaldırma oranlarını artırmak, yüzey kalitesini iyileştirmek ve takım ömrünü uzatmak için yüksek performanslı işleme operasyonları oluşturun.

70%

daha yüksek parça kalitesi

3D modellerden hassas işlenmiş parçalara kadar parça üretimini birbirine bağlamak için tek bir CAD/CAM yazılımı kullanarak işleri spesifikasyonlara uygun ve zamanında tamamlayın.

Siemens NX CAM yazılımının yeteneklerini keşfedin

NX CAM yazılımı, çok çeşitli bilgisayarlı sayısal kontrol (CNC) makineleri için verimli takım yolları oluşturmanıza,
işleme operasyonlarını simüle etmenize ve üretime hazır programlar çıkarmanıza yardımcı olur.

Otomatik programlama

Automatically generate operations for many common features in seconds by using the NX CAM feature-based machining capability.

This automated approach simplifies programming and minimizes manual input, improving productivity by up to 90%.

Gelişmiş işleme stratejileri

Ultra hızlı çok eksenli kaba işleme ve akıcı, yüksek ilerleme hızlı son işlem gibi gelişmiş işleme stratejilerini kullanarak her karmaşıklıkta hassas parçalar üretin.

Yenilikçi yöntemler, işlenmiş parça kalitesini artırırken çevrim süresini %60 oranında azaltmanıza yardımcı olur.

Buluta bağlı araç kitaplığı

Dinamik araç önizlemesine sahip modern, grafik tabanlı bir kitaplıkla işinizi programlamak için kesme takımlarını kolayca yönetin ve kullanın.

Takım verilerini satıcı kataloglarından hızlı bir şekilde içe aktarın, manuel girişi ortadan kaldırın ve programlama verimliliğinizi artırın.