NX Continuous Release 
Sürekli Yayımlama Teknolojisi ile yeni bir dönem başlıyor !                                                                              
 
 
NX Continuous Release
  ‘’Yeniliğe ulaşmak şimdi çok kolay.’’
 
    Günümüz iş yaşamında en önemli parametrelerimizden biri hız. Güncel olmak, doğru veriye hızla, eksiksiz ve kesintisiz ulaşmak istiyoruz.
Bu sebeple siz değerli müşterilerimize NX Continuous Release’den bahsetmek istiyoruz ;
    2017 yılında gerçekleştirilmiş olan ‘’Siemens PLM Software Voice of Customer’’ araştırması da ortaya koydu ki, müşterilerimiz; NX’de ki geliştirmelerden hızla haberdar olmak, kolayca ve minimum maliyetle devreye almak istiyorlar. Fakat sürüm güncellemelerinin maliyetli olduğu algısı bu konuda harekete geçmeyi engelliyor. Bu nedenle ortalama olarak sürüm güncellemeleri 3 yılda bir yapılıyor. Bu da müşteri/tedarikçi zincirindeki uyumun bozulmasına, versiyon farklılıklarından kaynaklanan parametre kayıplarına ve güncellemelerin getirdiği avantajlardan feragat etmeye sebep oluyor.
     Siemens PLM Software, kullanıcılarımızın bu kaybını engellemek, sürekli güncel kalmalarını sağlamak için Ocak 2019 itibari ile NX ’in 13’üncü versiyonuna geçiş yapmak yerine her defasında güncelleme/kurulum yapılmasına ihtiyaç duymayan ‘’NX Continuous Release’’ sistemine geçiş kararı aldı. Bu sistem Sürekli Yayımlama Metodolojisini kullanarak müşterilerimizin sürüm güncellemek için harcadığı eforu minimuma indirirken, güncellemelere ve kalite iyileştirmelerine de hızla ulaşmalarını sağlayacak.
     Siemens, bu şekilde ürün teslim eden ilk büyük CAD/CAM/CAE yazılım programı satıcısıdır. Bu sistem ile mobil cihazlarımızda olduğu gibi otomatik sürüm güncelleme bildirimleri aracılığıyla güncelleme yapmak çok kolay ve hızlı olacak. Her 6 ayda bir yeni sürüm otomatik olarak yüklenecektir (güncellemeleri manuel olarak da seçebileceksiniz).
 
      Her NX güncellemesi sonrasında Teamcenter entegrasyonunu yükseltmeye gerek olamayacak.
 *** NX Continuous Release ile, bakım anlaşması olanlar upgrade hakkı elde edecekler.
 
Detaylı bilgi için;
Paylaş: